Twitter: Duda, Kuźniar

Spięcie na Twitterze: Duda: Szkoda, że „uczony Lasek” nie ma odwagi… Kuźniar: Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji…

Jarosław Grabowski, 17.10.2013
Fragment dyskusji na TwitterzeFragment dyskusji na Twitterze (Fot.)

- Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji zespołu AM milczenie jest nie tylko złotem, jest jedynym dla nich wyjściem – napisał na Twitterze Jarosław Kuźniar z TVN24. To jego odpowiedź na wpis posła PiS Andrzeja Dudy, że „uczony Lasek” nie ma odwagi wymienić argumentów z Profesorami”.
Do wymiany zdań doszło wczoraj wieczorem na Twitterze. – W obecnej „rzeczywistości” medialnej 50 profesorów na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego to nic wobec „uczonego Laska”. Tylko rechot – zaczął poseł Duda. Odpowiedział mu użytkownik „Zero Negative”: – Ów „Zespół Parlamentarny” trzyma się tylko na urojeniach p. Macierewicza. Ma ktoś w PiS odwagę, aby powiedz, że król jest nagi?

- Szkoda, że „uczony Lasek” nie ma odwagi wymienić argumentów z Profesorami. W czym ma problem, skoro się na niczym nie znają? – pytał Duda, na co Jarosław Kuźniar zareagował: – Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji zespołu AM milczenie jest nie tylko złotem, jest jedynym dla nich wyjściem.

Duda stwierdził, że „w ostatnich 60 latach Profesorom władza i jej służący próbowali zamykać usta wiele razy. Nigdy się to nie udało. Spokojnie”. Na to Kuźniar odpisał: – Dodajecie sobie i profesorom mocy rzekomym kneblowaniem tak mocno, że nie zauważacie śmieszności tych koturnów.
Dalej dyskusja dotyczyła znajomości Biblii. Andrzej Duda: – He, he zna Pan biblijną przypowieść o belce w oku? Warto znać. Wasza relacja przypomina skecz o wizycie związkowców u Tuska. Kuźniar: Wolę jedną belkę niż zasłaniające wszystko ciemne sztory. Duda: Jednak Pan nie czytał. A łudziłem się.

- Chce Pan poseł @AndrzejDuda powiedzieć, że Biblia będzie obowiązkową lekturą, kiedy przejmiecie władzę? – zapytał Kuźniar, ale odpowiedzi się nie doczekał.

TOK FM


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS