Jaworski

 

Poseł PiS Andrzej Jaworski do internauty: Podatki płacą katolicy, czas pogonić wszelkie lewactwo

Jeden z użytkowników Twittera napisał Andrzejowi Jaworskiemu, że „my płacimy panu, a pan służy klerowi”. Co na to poseł PiS? Stwierdził, że ów internauta i jemu podobni „nic nie płacą”, bo… „Podatki płacą katolicy”.

Andrzej Jaworski z PiS do internauty: "Wasza garstka nic mi nie płaci, podatki płacą katolicy, czas pogonić wszelkie lewactwo"
Andrzej Jaworski z PiS do internauty: „Wasza garstka nic mi nie płaci, podatki płacą katolicy, czas pogonić wszelkie lewactwo” • Fot. Dominik Sadowski / AG

Gdy jeden z internautów zarzucił na Twitterze Jaworskiemu, że ten bierze państwowe pieniądze, a służy Kościołowi, poseł PiS zaskoczył wszystkich. Takiej „mądrości” nikt się po nim nie spodziewał.

„Wasza garstka nic mi nie płaci, podatki płacą katolicy, czas pogonić wszelkie lewactwo” – oświadczył Jaworski. Jego wypowiedź wywołała liczne kpiny i złośliwości na Twitterze. „Katolicy płacą podatki a lewacy nie? :) Pan naprawdę jest posłem?” – pyta Michał. „Nie jestem katolikiem. Możecie mi zwrócić wszystkie zapłacone podatki?” – apelował z kolei Marcin. Inni dodawali, że niestety, choć są ateistami, to płacą podatki, z których utrzymywany jest poseł PiS- i wcale nie są z tego faktu zadowoleni.

Na te zarzuty Jaworski odpowiedział tylko raz, jednym słowem: „śmieszne”. Niestety, żadnej merytorycznej riposty nie było. Może to i lepiej.

 

naTemat.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS