Korwin-Mikke

 

Korwin-Mikke robi wszystko, by stracić poparcie. „Dla dżentelmena większą hańbą jest picie wina z gwinta niż gwałt”

25.04.2014

W odpowiedzi na opowieść o tym, że pił wino z gwinta Janusz Korwin-Mikke oskarżył Tomasza Tomczykiewicza z PO o gwałt na kelnerce. Stwierdził, że na pomówienie zareagował pomówieniem i nie widział różnicy w ciężarze oskarżeń. Później posunął się jeszcze dalej oceniając, że to on jest bardziej poszkodowany, bo większą ujmę przynosi picie z gwinta niż zgwałcenie kelnerki.

Janusz Korwin-Mikke ocenił, że dla dżentelmena większą hańbą jest picie wina z gwinta niż zgwałcenie kelnerki.
Janusz Korwin-Mikke ocenił, że dla dżentelmena większą hańbą jest picie wina z gwinta niż zgwałcenie kelnerki. • Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Janusz Korwin-Mikke zaciekle walczy o to, by w sondażach znowu spaść do 2-3 proc. i przegrać kolejne wybory. – Zwracam uprzejmie uwagę, że dla dżentelmena znacznie większą hańbą jest picie wina z gwinta niż zgwałcenie kelnerki – stwierdził w wywiadzie opublikowanym na YouTube. To samo powtórzył w wypowiedzi dla „Faktów” TVN.

Wypowiedź Korwin-Mikkego jest jeszcze bardziej bulwersująca niż głośny wpis na Twitterze Piotra Guziała, który gwałt na biegaczce w Lesie Kabackim nazwał „medialną paranoją”. Lider KNP chyba postanowił przebić go w tej kwestii.

To dalszy ciąg irracjonalnej walki z dwoma politykami PO, którzy podzielili się z Agnieszką Burzyńską z „Wprost” niewinnymi plotkami o swoim dawnym idolu. Korwin odpowiedział zarzutami: Sławomira Nitrasa pomówił o to, że „zabawiał się z kelnerem”, a Tomasza Tomczykiewicza o zgwałcenie kelnerki.

Kiedy ten drugi zagroził Korwin-Mikkemu pozwem, ten rakiem wycofał się z oskarżeń. Stwierdził, że w stwierdzeniu o gwałcie jest tyle prawdy co w relacji z picia przez niego wina z gwinta. Zaczynając od tego, że to zupełnie inny kaliber zarzutów, prawdą jest, że Korwin-Mikke pija wino z gwinta. Dwaj znajomi autora byli świadkami jak lider KNP otwiera wino wiertarką, a następnie wypija je prosto z butelki. Rzecz działa się na rocznicy bitwy pod Grunwaldem w 2010 roku.

naTemat.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS