Wadim Tyszkiewicz, 13.03.2016

 

Wadim Tyszkiewicz: Nie mam zamiaru się cofać. Polska na to nie zasługuje

jsx, 13.03.2016

Wadim Tyszkiewicz, Prezydent Nowej Soli

Wadim Tyszkiewicz, Prezydent Nowej Soli (Fot. Tomasz Szambelan / Agencja Gazeta)

1. Prezydent Nowej Soli pokazał swoje zdjęcie z sobotniego marszu
2. – Trzeba było tam być. Polska się budzi – napisał Wadim Tyszkiewicz

 

Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, uczestniczył w sobotnim marszu protestu przeciw ignorowaniu przez rząd Trybunału Konstytucyjnego. Na Facebooku podzielił się refleksjami na temat manifestacji i sytuacji politycznej w kraju.

byliśmyRazem

„Byliśmy razem wczoraj w Warszawie (ja na zdjęciu na dole z lewej). Trzeba tam było być” – napisał prezydent. „Nieprzebrane tłumy ludzi uczestniczących w marszu .Nowoczesnej dowodzą, że Polska budzi się. Nasz kraj zmierza w złym kierunku. Nie po to ciężko pracowaliśmy przez ostatnie kilkanaście lat, nie po to podnosiliśmy z mozołem Polskę z ruiny, żeby to wszystko teraz zostało zrujnowane” – zaznaczył Tyszkiewicz.

Dodał, że „nie chodzi tu o jakąś wielką politykę, tylko o obronę demokracji i niedopuszczenie do dyktatury jednego człowieka. Historia zna takie przypadki i wiemy czym to się skończyło. Nie oczekuję wiele, tylko tyle, żeby jak przez ostatnie kilkanaście lat: wstać rano, pójść do pracy i jak każdego dnia zrobić kolejny mały kroczek do przodu w rozwoju miasta i kraju”. „Nie mam zamiaru się cofać. Polska na to nie zasługuje” – zakończył Tyszkiewicz.

Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, poza znakomitymi wynikami ekonomicznymi, jakimi może poszczycić się jego miasto, znany jest z pogoni za pijanym kierowcą, który zabił rowerzystę.

mocnyŚwieżtWpis

gazeta.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS