Pawłowicz, 17.06.2017

 

Pawłowicz: W Europie nastały czasy „niemieckich szmat”, zdrajców, erotomanów i alkoholików

DoRzeczy, 17.06.2017

Krystyna Pawłowicz, PiS© Tomasz Gzell Krystyna Pawłowicz, PiS

 

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w ostrych słowach skomentowała to, co w jej opinii dzieje się obecnie w Unii Europejskiej. „Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców, „niemieckich szmat”, V kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn,matek i ojców, wyznawców „kulturowej płci”, erotomanów, seksualnych patologii” – napisała m.in. na Facebooku.

Krystyna Pawłowicz znana jest znana ze swojego ciętego języka. Tym razem posłanka poświęciła swój post na Facebooku kondycji Unii Europejskiej. Według posłanki w Europie nastały czasy:

„bezczelnych zdrajców,niemieckich szmat,V kolumn,totalistów,skorumpowanych alkoholików,lewaków i faszystowskich bojówek,zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn,matek i ojców,wyznawców kulturowej płci,erotomanów,seksualnych patologii i politycznej poprawności,zabójców dzieci i rodziców,zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach,adoptujących pszczoły,drzewa i małpy,politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz,satanistów,bogobójców i ćpunów,genderowego terroru,politycznych bejsbolistów,kłamców,polityków bez właściwości i zdolności honorowej”.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych już zapowiedział, że złoży w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa publicznego znieważenia grupy osób ze względu na ich narodowość i wyznanie. W opinii ośrodka wypowiedzią posłanki powinien zająć się też marszałek Sejmu.

msn.pl

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS