Kaczyńskiemu nie można odpuścić. I tak pójdzie w kajdanach. Polacy to wolny naród!

Opozycja nie może w tej chwili popuścić Kaczyńskiemu. Nikt tak nie rozwalał Polski, nikt tak nie występował przeciw ojczyźnie i Polakom po 1989 roku.

Brawo, Grzegorzu Schetyno!

Lider Platformy Obywatelskiej  pytany przez Jarosława Gugałę o propozycję prezesa PiS ws. wzmocnienia roli lidera opozycji.

schetyna

Nie uważam, żeby to była poważna propozycja. Ona służy temu, żeby odwrócić uwagę mediów od smutnej rzeczywistości. Brak mediów w Sejmie, sala plenarna, która nie funkcjonuje i wadliwe głosowanie, które przyjęło najważniejszą ustawę niezgodnie z prawem. To dzisiejsza rzeczywistość, końca 2016 roku”.

Opozycja nie będzie miała świąt. Tak wyszło.

Jesteśmy obecni, ponieważ została ogłoszona przerwa w posiedzeniu Sejmu, ono nie zostało zakończone, więc jesteśmy obecni na sali sejmowej i będziemy tam do 11 stycznia, czyli do następnego posiedzenia. Jutro mamy posiedzenie klubu parlamentarnego, gdzie będziemy tę decyzję potwierdzać. Na razie nic się nie zmienia, jesteśmy do nowego roku i dłużej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będziemy tam także w czasie świąt i nowego roku”.

Politycy opozycji! Jesteśmy z wami! Nie damy zniewolić Polski, w kajdanach będzie znajdował się prezes PiS i jego marionetki – już niedługo!