PiS-ie, grzecznie już było. Ogólnopolski strajk obywatelski i wymiatać

senackie

Ustawa o zgromadzeniach idzie jak burza przez Parlament. Senackie komisje przyjęły ustawę bez poprawek. Teraz tylko zagłosować i przesłać ustawę do prezydenta, który podpisze od ręki.

Opozycja nie będzie mogła się gromadzić, bo PiS w tym samym miejscu o o tym samym czasie urządzi swój piknik poparcia, albo Kościól procesję ku czci św. Niebytu. I będą mieli pierwszeństwo.

KOD urządzą 13 grudnia strajk obywatelski.

strajkobywatelski

Rozpocznie on nowy etap w przeciwdziałaniu destrukcyjnej polityce rządu Prawa i Sprawiedliwości. Musimy też pomyśleć o nowych formach protestu. Uaktywnić jeszcze więcej energii społecznej. Będzie to trudne. Jest to jednak wysiłek, który każdy z nas musi podjąć!

Wychodźcie tłumnie na ulice. W ciągu nadchodzącego tygodnia postarajcie się też porozmawiać z sąsiadką czy panem ze sklepu. Mówcie głośno o Strajku Obywatelskim! Jeśli tego nie uczynimy obudzimy się w państwie autorytarnym, pełnym propagandy, w państwie ograniczającym wolność jednostki!

Nie pozwólmy na to. Grzeczni już byliśmy!

ogolnopolski

Posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus idzie dalej, wzywa do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy. Marzy jej się ogólnopolski strajk.

Koniec szaleństwa władzy PiS. Kompromitują Polskę i demolują demokrację. Wisi w powietrzu coś bardzo, bardzo groźnego. PiS przed niczym się nie cofnie.