PiS po wyjeździe Timmermansa prezentuje komuszy sort – byleJakich Szymańskich

wczoraj

Ledwie wiceszef Komisji Europejskiej wybył z Polski, pisowcy uderzają w znane sobie tony. Plują na Polskę, na praworządność, na instytucje unijne. Wraca w czystej postaci polityczne zło, które dość szybko zaowocuje zagrożeniem dla bytu Polski.

Poseł Bylejaki (nomen omen) Jaki (Patryk) pluje w mikrofony mediów tzw. narodowych:

- Wiecie państwo, to jest tak, że te wszystkie instytucje europejskie roszczą sobie prawo do tego, żeby podporządkowywać rządy poszczególnych państw, żeby realizowały wszystko, czego chcą. I takie rządy jak dzisiejszy polski czy węgierski, które potrafią powiedzieć im „nie” – tym brukselskim urzędnikom, którzy często nie pochodzą z żadnych wyborów, a mają różne fanaberie – po prostu się nie podoba.

Inni troszczą się o Polskę, a takie niedorobione intelektualnie i duchowo byleJakie osoby plują na Polaków i ich ojczyznę, Polskę.

Inna bylejaka postać – dosłownie – Konrad Szymański smędzi w TVN24:

– Z dobrej woli uznajemy, że konsultacje z KE są czymś naturalnym dla państwa członkowskiego i bardzo intensywnie w ostatnich tygodniach je prowadzimy.

– Polska tak samo jak UE wierzy, że praworządność jest istotą rzeczy i nie ma kontrowersji. Natomiast są różnice co do interpretacji tego, co jest praworządne, a co nie jest.

Kto podesłał Polsce taki obcy sort, podobny do komuchów. Ludzi o niewielkim umyśle. Ależ sobie zaserwowaliśmy zło. Bylejakość byle Szymańskich.

Dwulicowych polityków. Zapłacimy za to ciężkimi przypadłościami, bardziej niż za PRL.