Perfidia Anity Gargas

Temida po praniu mózgu - niezalezna.pl Anita Gargas – prawicowa madonna od Smoleńska – w „Gazecie Polskiej Codziennie”, aby udowodnić jak sędzina skrzywdziła „patriotów” kiboli za spalenie 3 lata temu wozu transmisyjnego TVN podczas 11 listopada, stosuje perfidną sztuczkę.

 

Otóż 2 kiboli „tylko” spaliło wóz transmisyjny, dostali po 2 lata do odsiadki i zapłatę za szkodę – 1,5 mln zł do podziału. I Gargas znajduje inny przykład, do którego przyrównuje wyork na „patriotów”. Przykład ni przypiął, ni przyłatał: jakiś szpieg rosyjski złapany 6 lat temu, został podobnie przez prawo potraktowany. Dostał trzy lata, a odsiedział dwa.

 

A co ma piernik do wiatraka. Jakieś chore porównanie. Kibole „patrioci” zostali stworzeni przez prawicę kaczystowską. Usprawiedliwiane są ich czyny piromańsko-kamieniarskie wydumanym patriotyzmem. Są pod ochroną polityczną i medialną takich gazet, jak „GPC”. Zagrażają życiu politycznemu i codziennemu.

 

Należy ich tępić z surowością, a nie usprawiedliwiać. Nie powoływać się na przykłady szpiegostwa, bo to zupełnie inny porządek.

 

Prawica ma wyprane mózgi nienawiścią do demokracji, wyborów Polaków. Kibol prędzej czy później takiej Gargas podbije tak limo, albo nawet oko wybije, że odechce jej się usprawidliwiać to ludzkie tałatajstwo.