Hiena Macierewicz brnie w coraz większe absurdy i brednie

Antoni Macierewicz brnie w coraz większe absurdy i potworne kłamstwa smoleńskie. A przy tym opinię publiczną – Polaków – ma za durniów:

Nigdy w życiu nie powiedziałem, że Rosjanie rozpylali mgłę, nigdy w życiu nie wypowiadałem się na temat helu, ani jakiejkolwiek fałszywej mgły. Nigdy takich hipotez zespół parlamentarny nie formułował.

To nie są nawet żywe kłamstwa. To są hieny kłamstwa, bo kimś już takim zostanie Macierewicz: hieną smoleńską.

Szef zespołu rządowego do odkłamywania bredni Macierewicza przyznaje i żałuje:

Z perspektywy czasu to było błędem, bo pozwoliliśmy na to, by teorie spiskowe, tezy alternatywne zagościły w opinii publicznej.
Podczas środowej konferencji, przewodniczący komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej Maciej Lasek przedstawił niepublikowane dotąd zdjęcia z miejsca tragedii:
Rodzaj zniszczeń wyklucza tezę, że samolot mógł rozpaść się w wyniku eksplozji.
 Na Twitterze poseł PiS z zespołu parlamentarnego Macierewicza Piotr Duda napisał:
W obecnej „rzeczywistości” medialnej 50 profesorów na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego to nic wobec „uczonego Laska”. Tylko rechot.
Odpowiedział mu najpierw internauta „Zero Negative”:
Ów „Zespół Parlamentarny” trzyma się tylko na urojeniach p. Macierewicza. Ma ktoś w PiS odwagę, aby powiedz, że król jest nagi?
A następnie Jarosław Kuźniar z TVN24:
Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji zespołu AM milczenie jest nie tylko złotem, jest jedynym dla nich wyjściem.
Hiena smoleńska Macierewicz już nie trzyma się żadnych sensów, żadnego rozumu. PiS to jedna brednia. Zafundowali Polsce Smoleńsk, za który odpowiadają bracia Kaczyńscy. Takie jest PiS i taką chcą nam uczynić rzeczywistość: schizofreniczną.